Dla partnerów+48 222 662 198

O nas

BIURO NIERUCHOMOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Jesteśmy przodującą w Polsce firmą pośredniczącą w obrocie nieruchomościami.
Klienci wysoko cenią jakość naszych usług, większość z nich wraca do nas ponownie lub poleca nas znajomym.
BIURO NIERUCHOMOŚCI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Płatność po zakończeniu transakcji
Brak opłat wstępnych, ryzyka i strat finansowych. Płacisz dopiero po zakończeniu transakcji
Optymalny wybór
Wiemy, jak znaleźć dla Ciebie idealną nieruchomość
Szybkie transakcje
Nasi brokerzy zadbają o to, aby sprzedaż lub wynajem mieszkania odbyła się w możliwie najkrótszym czasie

Własny kąt – marzenie, które możemy spełnić. Nieważne czego szukasz – mieszkania czy domu, do kupienia czy na wynajem – zrobimy wszystko, abyś jak najszybciej odebrał klucze do swojego wymarzonego lokum. Pakuj się i przygotuj do przeprowadzki!

Chekashoff Estate – Twój pomocnik w transakcjach na rynku nieruchomości

Wiemy, jak ważne jest posiadanie własnych czterech ścian, dlatego uważnie wysłuchamy wszystkich Twoich preferencji i znajdziemy to, czego szukasz. Jesteśmy doceniani za:

Profesjonalizm. Nasza firma zatrudnia tylko profesjonalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości, którzy świetnie radzą sobie nawet z najtrudniejszymi z zadaniami. Co miesiąc organizujemy dla naszego zespołu konkursy z dużymi nagrodami, zachęcając w ten sposób naszych pracowników do ciągłego rozwoju.

Świetne wyszkolenie. Każdy broker został przeszkolony przez topowych prelegentów w branży nieruchomości, stał się liderem i wykwalifikowanym specjalistą, dzięki czemu możesz być spokojny – jesteś w dobrych rękach.

Indywidualne podejście. Szanujemy Twoje gusta i oczekiwania, dlatego bierzemy je pod uwagę przy wyborze mieszkania. Nasi brokerzy zawsze są pod telefonem, gotowi do omówienia wszystkich szczegółów i ważnych kwestii. A jeśli są w danej chwili zajęci, nasz call center zawsze Ci pomoże. Nie spoczniemy, dopóki nie znajdziemy dla Ciebie idealnego lokum!

Wieloletnie doświadczenie. Naszym konikiem są transakcje na rynku nieruchomości. Potwierdzeniem jest ponad 4 000 udanych transakcji, które mamy na swoim koncie. A to daje 4 000 szczęśliwych właścicieli wymarzonego gniazdka!

Niezawodny zespół. Przez lata nasz zespół wypracował przyjazną atmosferę, w której wszyscy się wspierają. A w takim środowisku dużo łatwiej i przyjemniej jest radzić sobie z wyznaczonymi celami.

Skupienie się na kliencie. Dla nas to nie tylko praca. Cieszymy się razem z Tobą, gdy widzimy, że znalazłeś dokładnie to, czego szukałeś. Radość naszego klienta jest dla nas największą nagrodą. Gwarantujemy, że każda Twoja potrzeba zostanie zaspokojona.

Ciągły rozwój. Razem z otaczającym nas światem ciągle się rozwijamy. Rozszerzają się nie tylko nasze plany, ale także kadra brokerów. Z przyjemnością przyjmujemy do naszego zespołu każdego, kto jest gotów wypełniać trudne zadania i zdobywać szczyty. Od nas otrzymasz kompleksowe wsparcie, możliwość ciągłego rozwoju i pracy z niesamowitą satysfakcją!

Obsługujemy wszystkie
rodzaje transakcji
na rynku nieruchomości
Kupno mieszkania
Kupno mieszkania
Dobierzemy nowe lub używane mieszkanie
Sprzedaż mieszkania
Sprzedaż mieszkania
Znajdziemy nowego właściciela
Wynajem mieszkania
Wynajem mieszkania
Dobierzemy mieszkanie na dłuższy okres
Mieszkanie do wynajęcia
Mieszkanie do wynajęcia
Znajdziemy najemcę lub lokatora
background
background
Roman
Roman
Założyciel
& Dyrektor
Ponosimy pełną
odpowiedzialność

za transakcję

Współpracując z nami, wystarczy złożyć wniosek i podać parametry mieszkania. Zajmujemy się resztą: wyborem mieszkania, doprecyzowaniem warunków najmu, ewentualnymi pułapkami.

Wynik: wprowadzasz się do mieszkania nawet w jeden dzień

3 lata

Na polskim rynku nieruchomości

168 mieszkań

Wynajmowanych miesięcznie

87 %

Klientów wnioskują ponownie
lub polecają nas swoim znajomym

background
Najczęściej zadawane
pytania
Pośrednik nieruchomości jest niezbędny dla udanej transakcji. Zaangażowany jest we wszystkie etapy: zamieszczanie ogłoszeń, spotkania z klientami i przygotowywanie dokumentacji, zawieranie umów i spotkania z notariuszem
Zapewniamy najszybsze usługi w zakresie sprzedaży lub wynajmu Państwa nieruchomości. Średnio cały proces dotyczący nieruchomości zamykamy w ciągu 3-7 dni od momentu podpisania przez Państwa umowy z naszą agencją.
Nasi pośrednicy to mistrzowie w sferze nieruchomości (lub prościej: profesjonaliści w swoim fachu), którzy sfinalizują transakcję szybko i z maksymalnymi korzyściami dla Ciebie. Ich główne zalety to wieloletnie doświadczenie i znajomość wszystkich aspektów procedury.
Zadaj pytanie
swojemu agentowi
Jak najłatwiej się z panem/panią skontaktować?
background
Subskrybuj nasze
sieci społecznościowe

Bądź pierwszym, który dowie się o najlepszych ofertach mieszkań na wynajem i sprzedaż

Instagram
background
Agencja nieruchomości Chekashoff-Estate -
luksusowa agencja nieruchomości
Jak się z nami skontaktować
Adres: al. Jana Pawła II 27 00-867 Warsaw
+48 222 662 198info@unreal-estate.pl
Komunikatory:
Social media: