Dla partnerów+48 733 104 374
Liczba pokoi
Powierzchnia (m²)
-
Cena (zł)
-
Pokaż...

Mieszkania do wynajęcia Kraków

Sortowanie:Od najnowszych do najstarszych

Tylko w Krakowie biuro nieruchomości Chekashoff Estate proponuje absolutnie BEZPŁATNE oferty! Otrzymasz pełną obsługę transakcji od pokazu do przekazania kluczy z profesjonalnym pośrednikiem. Przygotujemy i przetłumaczymy wszystkie dokumenty i będziemy z Tobą na wszystkich etapach.
Wystarczy, że w swoim profilu wybierzesz jedną z naszych ofert i skontaktujesz się z nami!
Darmowe oferty pojawiają się każdego dnia!
Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania? Zostaw zapytanie, a my dokonamy indywidualnego wyboru mieszkania w oparciu o Twoje wymagania i życzenia.

Brak ogłoszeń spełniających twoje kryteria
Ale poniżej znajdziesz podobne obiekty:
Podobne nieruchomości

Wynająć mieszkanie w Krakowie

Kraków to była stolica Polski i miejsce koronacji królów. II wojna światowa prawie nie naruszyła jego pierwotnego wyglądu, dzięki czemu udało się zachować bogactwo architektoniczne miasta. Mieszkanie w Krakowie to czysta przyjemność. Rynek nieruchomości oferuje szeroki wybór kawalerek, a także umeblowanych apartamentów.

Miasto podzielone jest na 18 dzielnic – każdy znajdzie coś dla siebie i to w dogodnej cenie. Średniowieczne uliczki centrum wypełnione są miejscami kulturalnymi, można tam skosztować pysznych dań i podziwiać wyjątkową architekturę. Wynajęcie mieszkania w samym sercu Krakowa będzie kosztować nieco więcej, ale w zamian dostaniesz nie tylko komfortowe lokum, ale także tętniące życiem centrum na wyciągnięcie ręki.

Jeśli szukasz długoterminowego wynajmu pokoju lub mieszkania w spokojniejszej lokalizacji, rozważ oferty na osiedlach takich jak Nowa Huta czy Olsza.

Nieważne, czy chcesz wynająć mieszkanie w Krakowie na miesiąc czy kilka - możemy Ci pomóc! Na naszej stronie znajdziesz kompletną bazę ogłoszeń nieruchomości ze zdjęciami i cenami. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48 574 711 573.

Wynajęcie mieszkania w Krakowie z Chekashoff Estate jest prostsze, niż Ci się wydaje!

background
background
Jak można się z panem/panią kontaktować?
Nie znalazłeś
odpowiedniego mieszkania?
Wypełnij krótki formularz, a my dobierzemy dla Ciebie mieszkanie zgodnie z Twoimi życzeniami
Nie znalazłeś odpowiedniego mieszkania?
background
Agencja nieruchomości Chekashoff-Estate -
luksusowa agencja nieruchomości
Jak się z nami skontaktować
Adres: al. Jana Pawła II 27 00-867 Warsaw
+48 733 104 374info@unreal-estate.pl
Komunikatory:
Social media: