Dla partnerów+48 222 662 198

Program partnerski

Witamy w Programie Polecającym Chekashoff Estate - unikalnej możliwości uzyskania dodatkowego dochodu po prostu poprzez polecenie naszych usług swoim znajomym, kolegom, klientom, partnerom i abonentom.

Co to jest program poleceń i jak działa?

Zarejestruj się na naszej stronie i otrzymaj osobisty link polecający, który możesz umieścić na swojej stronie internetowej, mediach społecznościowych, blogu, a także wygenerować niestandardowy kod qr i umieścić go w dowolnym miejscu w środowisku offline. Kiedy odwiedzający podążają za linkiem i stają się klientami Chekashoff Estate, otrzymujesz dochód w wysokości 10% prowizji pośrednika od każdego skonwertowanego odwiedzającego (średni czek z prowizji pośrednika to 3500 zł).

Co to jest konwersja? Jest to sytuacja, w której odwiedzający naszą stronę staje się klientem, zawierając z nami umowę, wynajmując swoją nieruchomość za naszym pośrednictwem lub wynajmując dom. Więc im więcej klientów przyprowadzisz do nas, tym więcej zarabiasz.

Korzyści z programu poleceń w Chekashoff Estate

Pierwszą i najważniejszą zaletą jest łatwość zarabiania. Możesz w łatwy sposób uzyskać dodatkowy dochód, zwłaszcza jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Polsce lub jesteś blogerem z grupą odbiorców podobną do naszej grupy docelowej. Polecając naszą stronę https://unreal-estate.pl/ swoim znajomym, możesz zarobić dodatkowe pieniądze bez nadwyrężania się.

Drugą zaletą jest możliwość promocji swojej firmy lub marki osobistej. Możesz umieścić nasz link na swojej stronie internetowej, blogu, w mediach społecznościowych itp. To nie tylko pomoże Ci zarobić dodatkowe pieniądze, ale także przyciągnie do Ciebie nowych odwiedzających.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem jest możliwość stania się częścią dobrze prosperującej firmy. Chekashoff Estate to agencja nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Polsce. Oferujemy szeroki wybór nieruchomości, wysokiej jakości usługi oraz gwarantujemy naszym klientom rzetelność i bezpieczeństwo. Klienci, których do nas przyprowadzisz będą bardzo wdzięczni! ;)

Nie przegap swojej szansy na zarobienie dodatkowych pieniędzy z Chekashoff Estate!

1
Zarejestruj się online i otrzymaj unikalny link polecający
2
Opublikuj link na dowolnym źródle i przyprowadź odwiedzających do naszej strony internetowej
3
Otrzymuj % prowizji brokera w gotówce od każdego gościa, który stanie się naszym klientem
Najczęściej zadawane
pytania
Identyfikujemy partnera na podstawie unikalnego linku, który otrzymujesz podczas rejestracji w programie poleceń. Kiedy odwiedzający kliknie na ten link i podejmie ukierunkowane działanie (połączenie, aplikacja lub czat online), natychmiast widzimy tę informację i dołączamy potencjalnego klienta do Twojego konta. Jak tylko ten klient zapłaci za nasze usługi, automatycznie otrzymujesz premię w wysokości 10% prowizji brokera od tej transakcji.
Dla Twojej wygody, w osobistym gabinecie partnera będziesz mógł zobaczyć swoje unikalne statystyki kliknięć w link, a także informacje o liczbie odwiedzających, których sprowadziłeś na swoją stronę, tych, którzy stali się klientami oraz o wysokości Twoich zarobków. Wszystkie dane są przedstawione w wygodnym formacie, łącznie z wykresami, które pomogą Ci kontrolować swoje osiągnięcia i zobaczyć postępy w czasie.
Jak tylko złożysz wniosek partnerski i zostanie on pomyślnie potwierdzony, otrzymasz dostęp do swojego osobistego konta partnerskiego. Stamtąd będziesz mógł zażądać wypłaty za poleconych klientów w zakładce "Wypłaty". Po złożeniu wniosku o płatność, w ciągu trzech dni uznamy Twoją kartę kredytową.
Możesz zażądać wypłaty nie częściej niż raz na kilka dni. Po złożeniu wniosku o wypłatę, przycisk wniosku stanie się automatycznie nieaktywny na trzy dni, aż zgromadzone przez Ciebie pieniądze zostaną zaksięgowane na Twoim koncie. Aby jednak złożyć wniosek o wypłatę musisz mieć na swoim koncie zgromadzone co najmniej 1000 zł.
background
Agencja nieruchomości Chekashoff-Estate -
luksusowa agencja nieruchomości
Jak się z nami skontaktować
Adres: al. Jana Pawła II 27 00-867 Warsaw
+48 222 662 198info@unreal-estate.pl
Komunikatory:
Social media: